Akce v roce 2011
Svod mladých - malé Bystroušky na Knížecím Rybníce

15. května se konaly na Knížecím rybníce svody mladých, kde se předvedla polovina vrhu A Čerchovské hvozdy po naší Bystroušce. Více fotografií a informací o vrhu na stránkách chovatelské stanice.

 
Krakonošův dogtrekking

Druhý květnový víkend jsme si s půjčeným Cipískem vyrazili na lákavou akci zvanou Krakonošův dogtrekking. Z krátkého, 20km dogtrekkingu, se nakonec vyklubala náročná vysokohorská túra! Cipísek si celou cestu náramně užíval, ale mně bylo v kopcích místy dost těžko. Kromě nás jako jediní stateční zástupci naší smečky dorazili Skolci s Barbuchou, Elčou a Miou, kteří v kategorii MID (30km) obsadili dvě první místa a právem jim patří náš obdiv. Jinak jsme si užili krásný víkend s hovawartími přáteli a už teď se těšíme na další ročník! Organizátorce Míše Václavů patří velký dík za skvěle připravenou akci. Přikládám pár fotek a rovnou přiznávám, že jsem je všechny ukradla... u Katky, u Čikoušků a u Romana. Jdete příště s námi???

více fotografií
 
Čtyři "céčkové" výborné na Speciálce

Čtyři zástupci vrhu C se dnes zúčastnili Speciální výstavy Hovawart klubu na Knížecím Rybníce a všichni získali známku výborná, dva z nich se umístili dokonce v pořadí. Vzhledem k prestiži největší klubové akce roku, počtu psů 173 (!) a hodnotě posudku od renomovaných zahraničních rozhodčích je to skvělý výsledek! Všem děkuji za účast a samozřejmě gratuluji.

 

FENY - rozhodčí Michael Kunze (DE)

Carevna, třída vítězů: V2 res. CAC

Cácorka, třída otevřená: V4

Cink, třída otevřená: V

PSI - rozhodčí Sigrid Darting Entenmann (DE)

Cvrček, třída otevřená: V

více fotografií
 Právě připojeni - hostů: 18