Obranářská neděle s Katčinou smečkou

Na konci října jsme si s naší smečkou uspořádali obranářskou neděli a přizvali jsme i pár dalších hovi-kamarádů. Hostitelem akce byla ZKO Pyšely a figuroval náš oblíbený Jindra Urban. Ze zahraničí dorazil samozřejmě Roman s Cattynkou (Catherine z Kraje Kalicha), za naší smečku přijeli Bludička, Cvrček (alias Šemík) a téměř kompletní vrh D - Dášeňka, Drobeček (alias Dron), Drak (alias Cairo), Dorotka, Damián a Drákulka. Kromě našich ochovanců přijel samozřejmě i náš adoptovaný Amon Czech Black Rock, Suri (alias Sissi) z Budské samoty, Calantha Teresie Bohemia a přijela se na nás podívat také Ajin (alias Sheila) od Křišťálových vod, dcera naší Aerin.

 

Všichni do jednoho jsme dostali od Jindry obrovskou pochvalu! Nešetřil slovy chvály, jakožto zkušený figurant už má s hovawarty mnoho zkušeností a ty nebyly až doteď vůbec pozitivní. V této sestavě jsme ale dokázali že hovawarti na sportovní kynologii mají a že má smysl s nimi pracovat. Nejvíc jsem samozřejmě pyšná na vrh D, ve kterém máme 100% úspěšnost a všechna štěňata jsou nadšení kořistníci a opravdu pěkně koušou. I když všichni majitelé to pravděpodobně z časových i jiných důvodů k třistabodové zkoušce nedotáhnou, potenciál má všech sedm štěňat obrovský. Ale i ostatní se vytáhli! Zatímco Cattynka, Bludička a Cvrček jsou už zkušení šikovní obranáři, Amona a mladé holky Sissi a Calanthu jsem viděla kousat poprvé a byl to i vzhledem k věku moc pěkný výkon. Že by se mezi hovawarty konečně blýskalo na časy? Mrkající

Kromě toho, že jsme si užili pěknou hovi-neděli plnou sportovní kynologie a nových zkušeností, jsme se také výtečně pobavili s přáteli a vůbec nám nevadila zima a hnusné podzimní počasí kterému vděčíme za hroznou kvalitu fotek. Všem zúčastněným děkuji za skvěle strávený den - příště přijeďte zase!

Kompletní fotogalerii z akce najdete v albu na rajčeti, všichni z naší smečky mají fotky zde: Bludička, Cvrček, Dášeňka, Drobeček, Drak, Dorotka, Damián a Drákulka.

 
Právě připojeni - hostů: 23