Akce v roce 2013
Silvestrovský výlet na Slovensku

pozvankaHistoricky první silvestrovský hovi-výlet na Slovensku se rozhodně vydařil! Vydali jsme se na mohylu M.R. Štefánika v Brezové pod Bradlom a i přes zamlžené a trochu vlhké počasí jsme starý rok ukončili s úsměvem na rtu. A s blátem na botách.

 

Tímto děkujeme všem přátelům za účast a doufáme, že příští rok si to zopakujeme minimálně ve stejné sestavě a pokusíme se objednat lepší počasí.

 

A do nás čeká a nemine v roce 2014? Nechte se překvapit!

 

 

Aktualizováno Úterý, 18 Březen 2014 14:46
 
Hovi výlet okolím Posázaví

Tak máme za sebou další výlet! Oproti předpovědím a našim obavám vyšlo perfektní počasí, a tak jsme si mohli užít pěknou procházku se vším všudy. S pejskama, sluníčkem, pěknou přírodou a nakonec i s tou hospodou a pivem Pohodový Všem účastníkům děkuji za prima den a těším se zase někdy příště na shledanou!

více fotografií zde
 
6 splněných zkoušek a 1 vyhraný závod

Historický úspěch hovawartů na zkouškách NZŘ! Na zkoušky v ZKO Pyšely nastoupilo 10 psů, z toho 6 hovíků. Uspělo 7 psů, z toho 6 hovíků Pohodový Není to paráda? Pan rozhodčí Skála byl překvapen počtem přihlášených hovawartů a nemyslím, že věřil v úspěch. Ale úspěch to byl! Drákulka, Damián, Dášeňka, Dorotka a Bajaja si připsali na konto zkoušku ZM, Romanova Cattynka si po štěňátkách a osmi měsících bez tréninku cvičně splnila ZVV1. Obrovská gratulace všem! Mé srdce chovatele se skutečně dme pýchou. Zejména co se vrhu D týče, tak myslím, že jsme jediná chovatelská stanice v historii československého chovu, která má v jednom vrhu u čtyř štěňat složenou tříoddílovou zkoušku.

A aby toho nebylo málo, další úspěch slavil odchovanec po naší Bystroušce, Arnie Čerchovské hvozdy, který si ze závodu "O Chodský koláč" odvezl první místo v kategorii ZPU-1. Gratulujeme! Máme to ale po těch našich "béčkách" šikovná štěňátka, jen co je pravda!

Aktualizováno Pondělí, 19 Srpen 2013 10:23
 
Obranářký víkend Ambassador K9

Děkujeme Peťovi Čuntalovi za pozvání na super obranářský víkend ve výcvikovém středisku Ambassador K9 na Slovensku. Potkali jsme dobrou partu lidí, čtyři figuranty, a báječně jsme si zatrénovali. Drákulka si na svůj seznam připsala již čtrnáctého figuranta a to Mirka Syrovátku z Bzence, jinak jsme si všichni kousli tradičně také na Jindru Urbana. Svoje rodiče, Catty a Bajaju, tam přijeli navštívit dva potomci - Buggy Quattro a Bright Star Villa Rivvis a ukázali, jak koušou tříměsíční hovíci z pracovního odchovu. Super akce - doufám že se bude brzy opakovat!

Za pěkné video děkujeme Jindrovi a Evě - hovíci až od 05:22min KUK SEM >>

Aktualizováno Úterý, 06 Srpen 2013 10:49
Více fotografií...
 
Setkání Bajajových štěňátek

Udělali jsem si malouvýcvikovou akci pro štěňata z Villa Rivvis. Z vrhu B se sešli všichni - pět tříměsíčních miminek a oba rodiče, tedy Catty a náš Bajaja, a dorazili také dva kousky z vrhu A. A byla to parádní akce! Zacvičili jsme si, zakousali, a všechna Bajajova úžasná miminka ukázala jak se potatila. Kořistnický pud se u nich rozhodně nezapře a nám nezbývá než doufat, že noví majitelé budou jejich vlohy nadále rozvíjet a že se jim bude ve výcviku dařit.

Kompletní fotky všech štěňátek i Bajaji v akci můžete vidět u Romana na rajčeti

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2

Právě připojeni - hostů: 5