Akce v roce 2014
LVT Stará Myjava
Poslední srpnový týden jsme strávili na hovi táboře na Staré Myjavě. Sešel se rekordní počet více než 40 psů, a tak jsme měli opravdu co dělat. Ale stálo to za to! Výběr z fotografií najdete u Romana na rajčeti
Aktualizováno Úterý, 11 Listopad 2014 18:11
 
Obranářský speciál v Pyšelích

Máme za sebou další obranářský celodenní speciál v Pyšelích se skvělým figurantem Jindrou Urbanem. Damián, Dorotka, Dášeňka, Drákulka, i naše starší dámy Bludička s Cattynkou se snažili a Jindra vymyslel, jako vždy, řadu netradičních tréninků. Děkujeme za krásný výcvikový den všem zúčastněným!

Aktualizováno Středa, 07 Květen 2014 20:04
fotografie z výcviku
 
Výcvikový den pro štěňátka

Vrh E Katčina smečka

První březnový víkend jsme strávili se štěňátky z E vrhu Katčina smečka, z B vrhu Villa Rivvis (po našem Bajajovi) a s Archiem Villa Rivvis - a to jak jinak, než výcvikem. Sešli jsme se v KK Slňava, kde se nám dopoledně věnoval figurant Jaro Prouza a odpoledne jsme pokračovali tréninkem stop. Den se vydařil, nejen díky skvělému počasí, ale hlavně díky skvělé partě lidí a psů! Villarivvisáci v tréninku pěkně pokročili, ale naše malá "Éčka" se nedala zahanbit. Na obranách předvedli pěkný výkon a všichni dostali obrovskou pochvalu. Jsou to naši šikulové - a nezbývá než doufat, že všichni psovodi budou ve výcviku aktivně pokračovat. Musím poděkovat chovateli a majiteli Cibulky, Jirkovi, za perfektně odchovaný vrh a super výběr páníčků.

 

Podívejte se, jak se našim malým Éčkám dařilo při výcviku a jak nám ti prckové krásně rostou!
Aktualizováno Středa, 19 Březen 2014 20:40
foto z výcviku
 Právě připojeni - hostů: 34