Unser Zucht

Würfe

Hovawarti atd.

Aktionen

Private
Recommended service:
online dating site
Willkommen auf Homepage von Zucht der Arbeitshunde Katčina smečka
Wir interessieren uns nicht nur für Hundezucht, aber vor allem für Training mit Hovis. Wir organisieren Hundeschule und gesellschaftliche Veranstaltungen für Hovawarte, nicht nur für unseren Nachwuchs, sondern auch für die breite Öffentlichkeit. Wenn Sie Interesse für einige Welpen aus unserer Zucht haben, wenn Sie Hilfe mit der Erziehung oder Ausbildungr brauchen, oder möchten sie um einige unserer Veranstaltungen zu besuchen, kontaktieren Sie uns bitte! In Kynologie sind wir mehr als 25 Jahren und wir tun es wirklich mit Liebe.
Villa Rivvis SK
Wir freuen uns auf Ihren Besuch - Katka Houšková und Roman Rakovan
Wir betreiben aud in der Slowakei durch unsere Partnerzwinger der GebrauchshundeIMG_5882
 
Vrh G je tady!!!
Montag, 10. Juni 2019 um 11:57 Uhr
There are no translations available.

Dlouho očekávaný vrh z jedinečného pracovního spojení je konečně tady!

Na co jsme několik let čekali se nám konečně splnilo, a i když počet štěňátek zcela nekoresponduje s naší představou, věříme, že příroda nám nabídla to nejlepší, co měla v zásobě. A tak jsou na světě dva kluci a jedna slečna, všichni v barvě černé se znaky. Všichni tři s obrovským elánem do života a s těmi nejlepšími pracovními předpoklady.

Více o vrhu G >>

 

FINAL

 
POZVÁNKA na Prodloužený výcvikový víkend
Mittwoch, 04. Oktober 2017 um 06:28 Uhr
There are no translations available.

Milí přátelé sportovní kynologie a našeho krásného plemene - srdečně Vás zveme na "revoluční" prodloužený výcvikový víkend na Starou Myjavu. Ať už máte nezbedná štěňátka nebo zkušené psí závodníky, máme pro vás připravený bohatý program a určitě si přijedete na své! Budeme se věnovat stopám, poslušnosti, obranám, ale také agility a máme pro vás připravenou také socializaci - nejen psí ale také nějaké společenské aktivity pro dvounožce :)

V rámci víkendu také proběhnou zkoušky KJ ČR Brno (ZOP, ZPU), na které budeme během víkendu trénovat a na které se můžete přihlásit!

Věnovat se nám budou:

Josef Šesták

- trenér a figurant, profesionální psovod s úspěchy v praktické i sportovní kynologii, člen reprezentace ČR, účastník MMSKS a MS FCI 2017

Miro Hanajík

- trenér a figurant, který má mnoholeté zkušenosti s plemenem hovawart a jako první figurant na Slovensku připravil hovawarta na zkoušku IPO3

Lucka Šteinerová

- trenérka agility v KK Activity a MKK Trnava

Jaro Bacigál

- výcvikář, reprezentant SHK pro MS IHF ve stopách 2017

 

Propozice ke stažení ZDE >>
Přihláška ke stažení ZDE >>
Link na online přihlášku na víkend
Link na online přihlášku na zkoušky

 
Velikonoční výcvikový víkend
Sonntag, 02. April 2017 um 08:50 Uhr
There are no translations available.

naface

 

Zveme všechny příznivce sportovní kynologie na Velikonoční výcvikový víkend, který proběhne na Slovenku, resp. na česko-slovenských hranicích v rekreačním zařízení Fantázia na Staré Myjavě.

Dopoledne i odpoledne se budeme věnovat všestrannému výcviku (stopa, poslušnost, obrana), večer nás čeká trocha té teorie a samozřejmě také společenské zábavy.  Mimo výcviku se budeme věnovat přípravě na svod mladých a bonitaci, případně řešit nežádoucí chování dle individuálních potřeb vás všech :) V rámci víkendu také proběhne soustředění agility pod vedením instruktorek z KK Activity. Můžete se hlásit buď pouze na agility, nebo si pouze agility vyzkoušet v rámci běžného výcviku a nebo si vybrat konkrétní disciplíny které vás zajímají.

Výcvik probíhá od pátku od rána do neděle obědě, v neděli po obědě končíme. Víkend tedy čítá spolu dvě noci a stravu od pátečního oběda do nedělního oběda.

Kompletní propozice jsou ke stažení ZDE >>

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE >>

 
Podzimní aktualizace zkoušek
Mittwoch, 01. April 2015 um 18:52 Uhr
There are no translations available.

Jsem pěkný lajdák a nestihla jsem na podzim aktualizovat zkoušky našich odchovanců. A že jich bylo! Jsem nesmírně hrdá na všechny, kteří se svým psem pracují, a i když je to dřina, naše výsledky fakt stojí za to Usmívající se Díky všem a mnoho úspěchů do dalšího kynologického roku!

Edudant: ZOP, ZZO

Dášeňka: ZPU-1

Damián: ZPU1, FPr1

Drákulka: SVV1, ZPU2, FPr3

 
Wurf E - 1 Jahr und NZB
Dienstag, 11. November 2014 um 22:40 Uhr

Vrh E - 1 rok

Ganz Wurf E besteht NZB! Eragon in Deutschland, Eldorado in Slovakia, und alle "unsere" zusammen im Herbst in Tschechien. Wir sind mit der Wurf sehr zufrieden. Außer ein paar winzige Fehler sind es sehr schöne, ausgegleichene und vor allem sehr freundlich Welpen.

 

 

 

 

 

 

 
Drak ist in der Zucht aufgenommen
Dienstag, 11. November 2014 um 18:24 Uhr

Drak Katčina smečka

Drak besteht ZTP und ist der erste Deckrüde von unseren arbeiten Wurf D. Zuchtkode: 5/2a/A4,E3,L2,N4,S3,S5/S.

Herzlichen glückwunsch!

 
Sommer Hovitrainingscamp
Dienstag, 11. November 2014 um 18:05 Uhr
Die letzte Augustwoche waren wir auf Hovi Trainingscamp. Es Kam ein Rekordzahl von mehr als 40 Hunde, und wir haben wirklich nichts zu tun hatte :) Aber es hat sich gelohnt! Eine Auswahl von Fotos finden Sie bei Roman
 
Erste "Dreihundertpunktes" in Wurf D :)
Mittwoch, 05. November 2014 um 06:31 Uhr

Vrh D Katčina smečka

Im Sommer gingen wir mit dem Wurf D wieder zuf Prüfungen - und wir waren erfolgreich! Drobeček alias Dron absolvierte seine erste Prüfung ZZO und Dášeňka mit Drákulka haben ihre erste "dreihundredpuntes" - ZVV1, mit einem schönen ausgewogenes Ergebnis - in allen drei Abschnitten knapp 90 Punkten, das heißt Bewertung "gut"
 
Weitere Prüfungen von unsere "D-kinder"
Sonntag, 27. Juli 2014 um 20:22 Uhr

Wir haben weitere Prüfungen in Wurf D!
Drákulka besteht IPO-ZTP

Damián besteht Schutzdienstprüfung SPr1

Dášeňka besteht BH

Herzlichen Glückwunsch!

 
« StartZurück12345678910WeiterEnde »

Seite 1 von 21

Wir haben 34 Gäste online