Willkommen auf Homepage von Zucht der Arbeitshunde Katčina smečka
Wir interessieren uns nicht nur für Hundezucht, aber vor allem für Training mit Hovis. Wir organisieren Hundeschule und gesellschaftliche Veranstaltungen für Hovawarte, nicht nur für unseren Nachwuchs, sondern auch für die breite Öffentlichkeit. Wenn Sie Interesse für einige Welpen aus unserer Zucht haben, wenn Sie Hilfe mit der Erziehung oder Ausbildungr brauchen, oder möchten sie um einige unserer Veranstaltungen zu besuchen, kontaktieren Sie uns bitte! In Kynologie sind wir mehr als 25 Jahren und wir tun es wirklich mit Liebe.
Villa Rivvis SK
Wir freuen uns auf Ihren Besuch - Katka Houšková und Roman Rakovan
Wir betreiben aud in der Slowakei durch unsere Partnerzwinger der GebrauchshundeIMG_5882
 
POZVÁNKA na Prodloužený výcvikový víkend
Mittwoch, 04. Oktober 2017 um 06:28 Uhr
There are no translations available.

Milí přátelé sportovní kynologie a našeho krásného plemene - srdečně Vás zveme na "revoluční" prodloužený výcvikový víkend na Starou Myjavu. Ať už máte nezbedná štěňátka nebo zkušené psí závodníky, máme pro vás připravený bohatý program a určitě si přijedete na své! Budeme se věnovat stopám, poslušnosti, obranám, ale také agility a máme pro vás připravenou také socializaci - nejen psí ale také nějaké společenské aktivity pro dvounožce :)

V rámci víkendu také proběhnou zkoušky KJ ČR Brno (ZOP, ZPU), na které budeme během víkendu trénovat a na které se můžete přihlásit!

Věnovat se nám budou:

Josef Šesták

- trenér a figurant, profesionální psovod s úspěchy v praktické i sportovní kynologii, člen reprezentace ČR, účastník MMSKS a MS FCI 2017

Miro Hanajík

- trenér a figurant, který má mnoholeté zkušenosti s plemenem hovawart a jako první figurant na Slovensku připravil hovawarta na zkoušku IPO3

Lucka Šteinerová

- trenérka agility v KK Activity a MKK Trnava

Jaro Bacigál

- výcvikář, reprezentant SHK pro MS IHF ve stopách 2017

 

Propozice ke stažení ZDE >>
Přihláška ke stažení ZDE >>
Link na online přihlášku na víkend
Link na online přihlášku na zkoušky

 
Vrh F Katčina smečka
Krytí: 2/2016
Předpokládaný porod: 4/2016
Předpokládaný odběr: 6/2016
Otec: Darshan des Leus Altiers Matka: Drákulka Katčina smečka
Specialista na vyhledávání a detekci výbušnin u francouzských ozbrojených složek

IPO2, IPO1, IPO-V, IPO-ZTP, ZM, ZVV1, SVV1, ZPU1, ZPU2, FPr1, FPr2, FPr3, ZOP, ZZO, BH,OBZ

darshan1 IMG_0195

 

Jedná se o ryze pracovní spojení dvou velmi várazných jedinců. Drákulka je v současné době pracovně nejúspěšnější fena v ČR a na Slovensku, vyniká obrovský temperamentem, velmi výrazným kořistnickým a obranným pudem a především svojí všestranností. Ve sportovní kynologii se uplatňuje na závodech i mezi ostatními plemeny a její chuť "pracovat kdykoliv" využíváme nejen při všestranném sportovním výcviku (stopy, poslušnost, obrany), ale také v agility, obedience a rekreačně i při identifikaci pachů. Darshana jsme vybrali na krytí především pro jeho vyrovnanou povahu a velkou psychickou odolnost, kterou prokazuje při své náročné práci na letišti. Jedná se, pokud vím, o jediného hovawarta který aktuálně pracuje u ozbrojených složek jako specialista. Věříme, že se z tohoto spojení vydaří stejně výjimeční potomci, jako jsou jejich rodiče :)

 

Bez zajímavosti není ani spojení francouzské a německé krve, která má v ČR a SK minimální příbuznost.


Kontakt

Katka Houšková

Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Sie müssen JavaScript aktivieren, damit Sie sie sehen können.

 

 

 

 
Velikonoční výcvikový víkend
Sonntag, 02. April 2017 um 08:50 Uhr
There are no translations available.

naface

 

Zveme všechny příznivce sportovní kynologie na Velikonoční výcvikový víkend, který proběhne na Slovenku, resp. na česko-slovenských hranicích v rekreačním zařízení Fantázia na Staré Myjavě.

Dopoledne i odpoledne se budeme věnovat všestrannému výcviku (stopa, poslušnost, obrana), večer nás čeká trocha té teorie a samozřejmě také společenské zábavy.  Mimo výcviku se budeme věnovat přípravě na svod mladých a bonitaci, případně řešit nežádoucí chování dle individuálních potřeb vás všech :) V rámci víkendu také proběhne soustředění agility pod vedením instruktorek z KK Activity. Můžete se hlásit buď pouze na agility, nebo si pouze agility vyzkoušet v rámci běžného výcviku a nebo si vybrat konkrétní disciplíny které vás zajímají.

Výcvik probíhá od pátku od rána do neděle obědě, v neděli po obědě končíme. Víkend tedy čítá spolu dvě noci a stravu od pátečního oběda do nedělního oběda.

Kompletní propozice jsou ke stažení ZDE >>

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE >>

 
Štěňátka k odběru v první polovině prázdnin - Vrh D Villarivvis (SK)
There are no translations available.

Krytí: 14.3.2016
Porod: 13.5.2016
Předpokládaný odběr: 07/2016
Otec: Dagsy Takavorakan Matka: Bond Girl Villa Rivvis
BH, ZM, SVV-1, DKK 0/0, DLK 0/0

ZM, DKK 0/0, DLK 0/0

A46A9189a1 bond-girl1

 

Nabídka štěňátek s odběrem v první polovině prázdnin - odběr Piešťany/SK nebo Benešov u Prahy/ČR. Nezávazná návštěva vítána!!!

V pátek 13.5. se naší Bond Girl alias Betty narodil úžasný Vrh D Villa Rivvis. Otcem štěňat je pracovně úspěšný pes Dagsy Takavorakan, jeden z mála hovawartů na Slovensku který se může pochlubit nejen složenou zkouškou z výkonu, ale také několika starty na závodech mezi ostatními plemeny v rámci tříooddílových zkoušek IPO1 a SVV1 a také řadou umístění na "bedně." Jedná se o vyrovnaného jedince, který opět jako jeden z mála HW odkouše na každém place a na každého figuranta, vyniká také při pachových pracech a při všem svém pracovním nasazení skvěle hlídá a přitom má rád děti i ostatní psy a je bezproblémovým členem rodiny které dělá obrovskou radost. Na krytí naší Betty jsme ho vybrali právě proto, že mají velmi podobnou povahu a vlohy jak pro práci, tak pro skvělý rodinný život. Také Betty je mimořádně šikovná. Ačkoliv nežije s námi ale jezdí k nám jen občas na "prázdniny," a nejsme tedy v pravidelném kontaktu, pouhé dva týdny tréninku nám stačily k tomu, abychom společně pokořily tříoddílovou zkoušku ZM. Na tu se většina hovawartů připravuje několik let, přičemž většině se to nepodaří nikdy. Kromě mimořádný pracovních vloh je Betty neskutečně milé a kontaktní zvíře, které miluje život, lidi, děti a psy.

Pevně věříme, že z takového vrhu vzejdou potomci kteří budou věrnými kopiemi svých rodičů a stanou se z nich výjimeční společníci, kteří svým novým majitelům ukážou, jaká je to krása mít doma skutečného hovawarta. Vzhledem k pracovním předpokladům štěňat bychom samozřejmě uvítali, kdyby se budoucí majitelé věnovali výcviku nebo sportu, aby štěňátka měla nějaké zaměstnání. Není to samozřejmě podmínka.

Máme třicetileté kynologické zkušenosti, s výchovou i výcvikem rádi poradíme, bezplatný profesionální chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Pro naše odchovy (a nejen pro ně, ale i pro ostatní hovawarty) pravidelně pořádáme výcvikové tábory, výcvikové víkendy, vzdělávací semináře, společenské výlety, procházky a další socializační akce.

Štěňátka vyrůstají na Slovensku v Piešťanech, ale odběr bude možný také v Benešově u Prahy, kam se chystáme na prázdniny.

Hromadu fotografií štěňátek najdete na rajčeti http://villarivvis.rajce.idnes.cz/

Kontakt pro zájemce ze Slovenska

Roman Rakovan

Veľké Orvište pri Piešťanoch

mobil: +421 907 170 847

Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Sie müssen JavaScript aktivieren, damit Sie sie sehen können.

www.villarivvis.sk

 

Kontakt pro zájemce z Čech

Katka Houšková

Zlenice u Čerčan (Benešov u Prahy)

mobil: +420 721 550 197

Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Sie müssen JavaScript aktivieren, damit Sie sie sehen können.

 

 
Podzimní aktualizace zkoušek
Mittwoch, 01. April 2015 um 18:52 Uhr
There are no translations available.

Jsem pěkný lajdák a nestihla jsem na podzim aktualizovat zkoušky našich odchovanců. A že jich bylo! Jsem nesmírně hrdá na všechny, kteří se svým psem pracují, a i když je to dřina, naše výsledky fakt stojí za to Usmívající se Díky všem a mnoho úspěchů do dalšího kynologického roku!

Edudant: ZOP, ZZO

Dášeňka: ZPU-1

Damián: ZPU1, FPr1

Drákulka: SVV1, ZPU2, FPr3

 
Wurf E - 1 Jahr und NZB
Dienstag, 11. November 2014 um 22:40 Uhr

Vrh E - 1 rok

Ganz Wurf E besteht NZB! Eragon in Deutschland, Eldorado in Slovakia, und alle "unsere" zusammen im Herbst in Tschechien. Wir sind mit der Wurf sehr zufrieden. Außer ein paar winzige Fehler sind es sehr schöne, ausgegleichene und vor allem sehr freundlich Welpen.

 

 

 

 

 

 

 
Drak ist in der Zucht aufgenommen
Dienstag, 11. November 2014 um 18:24 Uhr

Drak Katčina smečka

Drak besteht ZTP und ist der erste Deckrüde von unseren arbeiten Wurf D. Zuchtkode: 5/2a/A4,E3,L2,N4,S3,S5/S.

Herzlichen glückwunsch!

 
Sommer Hovitrainingscamp
Dienstag, 11. November 2014 um 18:05 Uhr
Die letzte Augustwoche waren wir auf Hovi Trainingscamp. Es Kam ein Rekordzahl von mehr als 40 Hunde, und wir haben wirklich nichts zu tun hatte :) Aber es hat sich gelohnt! Eine Auswahl von Fotos finden Sie bei Roman
 
Erste "Dreihundertpunktes" in Wurf D :)
Mittwoch, 05. November 2014 um 06:31 Uhr

Vrh D Katčina smečka

Im Sommer gingen wir mit dem Wurf D wieder zuf Prüfungen - und wir waren erfolgreich! Drobeček alias Dron absolvierte seine erste Prüfung ZZO und Dášeňka mit Drákulka haben ihre erste "dreihundredpuntes" - ZVV1, mit einem schönen ausgewogenes Ergebnis - in allen drei Abschnitten knapp 90 Punkten, das heißt Bewertung "gut"
 
« StartZurück12345678910WeiterEnde »

Seite 1 von 21

Wir haben 26 Gäste online