Akce v roce 2013
Silvestrovský výlet na Slovensku
There are no translations available.

pozvankaHistoricky první silvestrovský hovi-výlet na Slovensku se rozhodně vydařil! Vydali jsme se na mohylu M.R. Štefánika v Brezové pod Bradlom a i přes zamlžené a trochu vlhké počasí jsme starý rok ukončili s úsměvem na rtu. A s blátem na botách.

 

Tímto děkujeme všem přátelům za účast a doufáme, že příští rok si to zopakujeme minimálně ve stejné sestavě a pokusíme se objednat lepší počasí.

 

A do nás čeká a nemine v roce 2014? Nechte se překvapit!

 

 

Zuletzt aktualisiert am Dienstag, 18. März 2014 um 14:46 Uhr
 
Hovi výlet okolím Posázaví
There are no translations available.

Tak máme za sebou další výlet! Oproti předpovědím a našim obavám vyšlo perfektní počasí, a tak jsme si mohli užít pěknou procházku se vším všudy. S pejskama, sluníčkem, pěknou přírodou a nakonec i s tou hospodou a pivem Pohodový Všem účastníkům děkuji za prima den a těším se zase někdy příště na shledanou!

více fotografií zde
 
6 splněných zkoušek a 1 vyhraný závod
There are no translations available.

Historický úspěch hovawartů na zkouškách NZŘ! Na zkoušky v ZKO Pyšely nastoupilo 10 psů, z toho 6 hovíků. Uspělo 7 psů, z toho 6 hovíků Pohodový Není to paráda? Pan rozhodčí Skála byl překvapen počtem přihlášených hovawartů a nemyslím, že věřil v úspěch. Ale úspěch to byl! Drákulka, Damián, Dášeňka, Dorotka a Bajaja si připsali na konto zkoušku ZM, Romanova Cattynka si po štěňátkách a osmi měsících bez tréninku cvičně splnila ZVV1. Obrovská gratulace všem! Mé srdce chovatele se skutečně dme pýchou. Zejména co se vrhu D týče, tak myslím, že jsme jediná chovatelská stanice v historii československého chovu, která má v jednom vrhu u čtyř štěňat složenou tříoddílovou zkoušku.

A aby toho nebylo málo, další úspěch slavil odchovanec po naší Bystroušce, Arnie Čerchovské hvozdy, který si ze závodu "O Chodský koláč" odvezl první místo v kategorii ZPU-1. Gratulujeme! Máme to ale po těch našich "béčkách" šikovná štěňátka, jen co je pravda!

Zuletzt aktualisiert am Montag, 19. August 2013 um 10:23 Uhr
 
Schutzdienst Wochenende in Ceter K9 Ambassador

Vielen Dank für Peter Čuntala für die Einladung zu super Schutzdienstwochenende im Trainingszentrum K9 Ambassador in der Slowakei. Wir trafen eine gute Gruppe von Leuten, vier Helfer, und wir haben wunderbar training gemacht. Es kommen: Drákulka, Catherine z Kraje Kalicha, Bajaja, und ihre Nachkommen Buggy Quattro und Bright Star, die zeigen, wie beissen drei-Monate hovis

Danke für super Video, hovis von 05:22min SCHAU MAL HIER>>

Zuletzt aktualisiert am Dienstag, 06. August 2013 um 10:49 Uhr
Více fotografií...
 
Treffen mit Nachwuchs von Bajaja

In Meeting Zwinger Villa Rivvis teilgenommen: aus dem A Wurf Archie und Arianna, aus dem B Wurf alle Welpen und beide Eltern, Catherine und Bajaja. Wir arbeiten, machen Unterordnung und Schutzdienst, und alle Welpen nach Bajaja zeigte, wie vererbten große Gene. Sie haben große Jagdinstinkt und wir hoffen, dass die neuen Besitzer werden gut arbeiten mit ihnen.

Komplette Fotos von Welpen und Bajaja in Aktion kann in der free Album bei Roman

 
« StartZurück12WeiterEnde »

Seite 1 von 2

Wir haben 35 Gäste online