Welpen, erwartene Würfe und geplannte Verpaarung
Vrh F Katčina smečka
Krytí: 2/2016
Předpokládaný porod: 4/2016
Předpokládaný odběr: 6/2016
Otec: Darshan des Leus Altiers Matka: Drákulka Katčina smečka
Specialista na vyhledávání a detekci výbušnin u francouzských ozbrojených složek

IPO2, IPO1, IPO-V, IPO-ZTP, ZM, ZVV1, SVV1, ZPU1, ZPU2, FPr1, FPr2, FPr3, ZOP, ZZO, BH,OBZ

darshan1 IMG_0195

 

Jedná se o ryze pracovní spojení dvou velmi várazných jedinců. Drákulka je v současné době pracovně nejúspěšnější fena v ČR a na Slovensku, vyniká obrovský temperamentem, velmi výrazným kořistnickým a obranným pudem a především svojí všestranností. Ve sportovní kynologii se uplatňuje na závodech i mezi ostatními plemeny a její chuť "pracovat kdykoliv" využíváme nejen při všestranném sportovním výcviku (stopy, poslušnost, obrany), ale také v agility, obedience a rekreačně i při identifikaci pachů. Darshana jsme vybrali na krytí především pro jeho vyrovnanou povahu a velkou psychickou odolnost, kterou prokazuje při své náročné práci na letišti. Jedná se, pokud vím, o jediného hovawarta který aktuálně pracuje u ozbrojených složek jako specialista. Věříme, že se z tohoto spojení vydaří stejně výjimeční potomci, jako jsou jejich rodiče :)

 

Bez zajímavosti není ani spojení francouzské a německé krve, která má v ČR a SK minimální příbuznost.


Kontakt

Katka Houšková

Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Sie müssen JavaScript aktivieren, damit Sie sie sehen können.

 

 

 

 
Pracovní odchovy v roce 2016 v Čechách a na Slovensku

Rok 2016 bude, dá-li příroda a budeme-li mít trochu toho štěstí, bohatý na pracovní odchovy v Čechách i na Slovensku. Na své si tak přijdou všichni zájemci o výcvik a sport s hovawartem, kteří si u nás včas zarezervují štěňátko. Ve spolupráci se Slovenskou chovatelskou stanicí Villa Rivvis bychom letos rádi na svět přivedli celkem 4 vrhy po těchto pracovně vedených fenách:

Katčina smečka Villa Rivvis
duben/2016 červen/2016

Bond Girl Villa Rivvis

drakulka bond-girl

 

Katčina smečka Villa Rivvis
červenec/2016 říjen/2016

Carina Teresie Bohemia

dasenka carina

Kontakt:

www.katcinasmecka.cz

Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Sie müssen JavaScript aktivieren, damit Sie sie sehen können.

Kontakt:

www.villarivvis.sk

Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Sie müssen JavaScript aktivieren, damit Sie sie sehen können.

 

 
Štěňátka k odběru v první polovině prázdnin - Vrh D Villarivvis (SK)
There are no translations available.

Krytí: 14.3.2016
Porod: 13.5.2016
Předpokládaný odběr: 07/2016
Otec: Dagsy Takavorakan Matka: Bond Girl Villa Rivvis
BH, ZM, SVV-1, DKK 0/0, DLK 0/0

ZM, DKK 0/0, DLK 0/0

A46A9189a1 bond-girl1

 

Nabídka štěňátek s odběrem v první polovině prázdnin - odběr Piešťany/SK nebo Benešov u Prahy/ČR. Nezávazná návštěva vítána!!!

V pátek 13.5. se naší Bond Girl alias Betty narodil úžasný Vrh D Villa Rivvis. Otcem štěňat je pracovně úspěšný pes Dagsy Takavorakan, jeden z mála hovawartů na Slovensku který se může pochlubit nejen složenou zkouškou z výkonu, ale také několika starty na závodech mezi ostatními plemeny v rámci tříooddílových zkoušek IPO1 a SVV1 a také řadou umístění na "bedně." Jedná se o vyrovnaného jedince, který opět jako jeden z mála HW odkouše na každém place a na každého figuranta, vyniká také při pachových pracech a při všem svém pracovním nasazení skvěle hlídá a přitom má rád děti i ostatní psy a je bezproblémovým členem rodiny které dělá obrovskou radost. Na krytí naší Betty jsme ho vybrali právě proto, že mají velmi podobnou povahu a vlohy jak pro práci, tak pro skvělý rodinný život. Také Betty je mimořádně šikovná. Ačkoliv nežije s námi ale jezdí k nám jen občas na "prázdniny," a nejsme tedy v pravidelném kontaktu, pouhé dva týdny tréninku nám stačily k tomu, abychom společně pokořily tříoddílovou zkoušku ZM. Na tu se většina hovawartů připravuje několik let, přičemž většině se to nepodaří nikdy. Kromě mimořádný pracovních vloh je Betty neskutečně milé a kontaktní zvíře, které miluje život, lidi, děti a psy.

Pevně věříme, že z takového vrhu vzejdou potomci kteří budou věrnými kopiemi svých rodičů a stanou se z nich výjimeční společníci, kteří svým novým majitelům ukážou, jaká je to krása mít doma skutečného hovawarta. Vzhledem k pracovním předpokladům štěňat bychom samozřejmě uvítali, kdyby se budoucí majitelé věnovali výcviku nebo sportu, aby štěňátka měla nějaké zaměstnání. Není to samozřejmě podmínka.

Máme třicetileté kynologické zkušenosti, s výchovou i výcvikem rádi poradíme, bezplatný profesionální chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Pro naše odchovy (a nejen pro ně, ale i pro ostatní hovawarty) pravidelně pořádáme výcvikové tábory, výcvikové víkendy, vzdělávací semináře, společenské výlety, procházky a další socializační akce.

Štěňátka vyrůstají na Slovensku v Piešťanech, ale odběr bude možný také v Benešově u Prahy, kam se chystáme na prázdniny.

Hromadu fotografií štěňátek najdete na rajčeti http://villarivvis.rajce.idnes.cz/

Kontakt pro zájemce ze Slovenska

Roman Rakovan

Veľké Orvište pri Piešťanoch

mobil: +421 907 170 847

Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Sie müssen JavaScript aktivieren, damit Sie sie sehen können.

www.villarivvis.sk

 

Kontakt pro zájemce z Čech

Katka Houšková

Zlenice u Čerčan (Benešov u Prahy)

mobil: +420 721 550 197

Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! Sie müssen JavaScript aktivieren, damit Sie sie sehen können.

 

 Wir haben 80 Gäste online