Our kennel

Litters

Hovis etc

Actions

Privacy
Recommended service:
online dating site
Welcome on homepage of working dogs kennel Katčina smečka
We are interested not only in breeding, but mainly in working with hovis. We organize training and social events for hovawarts, not only for our offspring, but also for the general public. If you are interested for a puppy from our kennel, if you need any additional help with training or education, or wants to come in some of our events, please contact us! We are in cynology more than 25 years and we do it realy with love
Villa Rivvis SK
We look forward to you - Katka Houšková a Roman Rakovan
We operate also in the Slovak Republic through our partner kennel of working dogs IMG_5882
 
Vrh G je tady!!!
Monday, 10 June 2019 11:57
There are no translations available.

Dlouho očekávaný vrh z jedinečného pracovního spojení je konečně tady!

Na co jsme několik let čekali se nám konečně splnilo, a i když počet štěňátek zcela nekoresponduje s naší představou, věříme, že příroda nám nabídla to nejlepší, co měla v zásobě. A tak jsou na světě dva kluci a jedna slečna, všichni v barvě černé se znaky. Všichni tři s obrovským elánem do života a s těmi nejlepšími pracovními předpoklady.

Více o vrhu G >>

 

FINAL

 
POZVÁNKA na Prodloužený výcvikový víkend
Wednesday, 04 October 2017 06:28
There are no translations available.

Milí přátelé sportovní kynologie a našeho krásného plemene - srdečně Vás zveme na "revoluční" prodloužený výcvikový víkend na Starou Myjavu. Ať už máte nezbedná štěňátka nebo zkušené psí závodníky, máme pro vás připravený bohatý program a určitě si přijedete na své! Budeme se věnovat stopám, poslušnosti, obranám, ale také agility a máme pro vás připravenou také socializaci - nejen psí ale také nějaké společenské aktivity pro dvounožce :)

V rámci víkendu také proběhnou zkoušky KJ ČR Brno (ZOP, ZPU), na které budeme během víkendu trénovat a na které se můžete přihlásit!

Věnovat se nám budou:

Josef Šesták

- trenér a figurant, profesionální psovod s úspěchy v praktické i sportovní kynologii, člen reprezentace ČR, účastník MMSKS a MS FCI 2017

Miro Hanajík

- trenér a figurant, který má mnoholeté zkušenosti s plemenem hovawart a jako první figurant na Slovensku připravil hovawarta na zkoušku IPO3

Lucka Šteinerová

- trenérka agility v KK Activity a MKK Trnava

Jaro Bacigál

- výcvikář, reprezentant SHK pro MS IHF ve stopách 2017

 

Propozice ke stažení ZDE >>
Přihláška ke stažení ZDE >>
Link na online přihlášku na víkend
Link na online přihlášku na zkoušky

 
Velikonoční výcvikový víkend
Sunday, 02 April 2017 08:50
There are no translations available.

naface

 

Zveme všechny příznivce sportovní kynologie na Velikonoční výcvikový víkend, který proběhne na Slovenku, resp. na česko-slovenských hranicích v rekreačním zařízení Fantázia na Staré Myjavě.

Dopoledne i odpoledne se budeme věnovat všestrannému výcviku (stopa, poslušnost, obrana), večer nás čeká trocha té teorie a samozřejmě také společenské zábavy.  Mimo výcviku se budeme věnovat přípravě na svod mladých a bonitaci, případně řešit nežádoucí chování dle individuálních potřeb vás všech :) V rámci víkendu také proběhne soustředění agility pod vedením instruktorek z KK Activity. Můžete se hlásit buď pouze na agility, nebo si pouze agility vyzkoušet v rámci běžného výcviku a nebo si vybrat konkrétní disciplíny které vás zajímají.

Výcvik probíhá od pátku od rána do neděle obědě, v neděli po obědě končíme. Víkend tedy čítá spolu dvě noci a stravu od pátečního oběda do nedělního oběda.

Kompletní propozice jsou ke stažení ZDE >>

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE >>

 
Podzimní aktualizace zkoušek
Wednesday, 01 April 2015 18:52
There are no translations available.

Jsem pěkný lajdák a nestihla jsem na podzim aktualizovat zkoušky našich odchovanců. A že jich bylo! Jsem nesmírně hrdá na všechny, kteří se svým psem pracují, a i když je to dřina, naše výsledky fakt stojí za to Usmívající se Díky všem a mnoho úspěchů do dalšího kynologického roku!

Edudant: ZOP, ZZO

Dášeňka: ZPU-1

Damián: ZPU1, FPr1

Drákulka: SVV1, ZPU2, FPr3

 
E litter - 1 year and show of litters
Tuesday, 11 November 2014 22:40

Vrh E - 1 rok

Whole litter E has met show of litters! Eragon in Germany, Eldorado in Slovakia, and all "our" together in the Czech Republic We are very satisfied with the litter. Up to a few common flaws are they a beautiful, balanced and mostly very friendly puppies.

 

 

 

 

 

 

 
Drak is included in the breeding
Tuesday, 11 November 2014 18:24

Drak Katčina smečka

Drak met BST and he is the first studdog in our working D-litter. Code: 5/2a/A4,E3,L2,N4,S3,S5/S.

 

Congratulations!

 
Summer trainigscamp
Tuesday, 11 November 2014 18:05
The last week of August we spent on Hovi camp. They came a record number of more than 40 dogs, and we had really a lot to do. But it was worth it! A selection of photos can be found at Romans gallery
 
First "threehundreds" in litter D :)
Wednesday, 05 November 2014 06:31

Vrh D Katčina smečka

In the summer we went with the litter D to the competition - and we were successful! Drobeček alias Dron passed his first exam ZZO and Dášeňka with Drákulka have their first "threehundred" exam - ZVV1, with a nice balanced result in all three sections just under 90 points, this meand rating "good"

 

 
Next exams of our "D-kids"
Sunday, 27 July 2014 20:22

We have next exams in the litter D!

Drákulka passed IPO-ZTP

Damián passed protection exam SPr1

Dášeňka passed BH

Congratulations!

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 1 of 21

We have 56 guests online