Welcome on homepage of working dogs kennel Katčina smečka
We are interested not only in breeding, but mainly in working with hovis. We organize training and social events for hovawarts, not only for our offspring, but also for the general public. If you are interested for a puppy from our kennel, if you need any additional help with training or education, or wants to come in some of our events, please contact us! We are in cynology more than 25 years and we do it realy with love
Villa Rivvis SK
We look forward to you - Katka Houšková a Roman Rakovan
We operate also in the Slovak Republic through our partner kennel of working dogs IMG_5882
 
POZVÁNKA na Prodloužený výcvikový víkend
Wednesday, 04 October 2017 06:28
There are no translations available.

Milí přátelé sportovní kynologie a našeho krásného plemene - srdečně Vás zveme na "revoluční" prodloužený výcvikový víkend na Starou Myjavu. Ať už máte nezbedná štěňátka nebo zkušené psí závodníky, máme pro vás připravený bohatý program a určitě si přijedete na své! Budeme se věnovat stopám, poslušnosti, obranám, ale také agility a máme pro vás připravenou také socializaci - nejen psí ale také nějaké společenské aktivity pro dvounožce :)

V rámci víkendu také proběhnou zkoušky KJ ČR Brno (ZOP, ZPU), na které budeme během víkendu trénovat a na které se můžete přihlásit!

Věnovat se nám budou:

Josef Šesták

- trenér a figurant, profesionální psovod s úspěchy v praktické i sportovní kynologii, člen reprezentace ČR, účastník MMSKS a MS FCI 2017

Miro Hanajík

- trenér a figurant, který má mnoholeté zkušenosti s plemenem hovawart a jako první figurant na Slovensku připravil hovawarta na zkoušku IPO3

Lucka Šteinerová

- trenérka agility v KK Activity a MKK Trnava

Jaro Bacigál

- výcvikář, reprezentant SHK pro MS IHF ve stopách 2017

 

Propozice ke stažení ZDE >>
Přihláška ke stažení ZDE >>
Link na online přihlášku na víkend
Link na online přihlášku na zkoušky

 
Vrh F Katčina smečka
Krytí: 2/2016
Předpokládaný porod: 4/2016
Předpokládaný odběr: 6/2016
Otec: Darshan des Leus Altiers Matka: Drákulka Katčina smečka
Specialista na vyhledávání a detekci výbušnin u francouzských ozbrojených složek

IPO2, IPO1, IPO-V, IPO-ZTP, ZM, ZVV1, SVV1, ZPU1, ZPU2, FPr1, FPr2, FPr3, ZOP, ZZO, BH,OBZ

darshan1 IMG_0195

 

Jedná se o ryze pracovní spojení dvou velmi várazných jedinců. Drákulka je v současné době pracovně nejúspěšnější fena v ČR a na Slovensku, vyniká obrovský temperamentem, velmi výrazným kořistnickým a obranným pudem a především svojí všestranností. Ve sportovní kynologii se uplatňuje na závodech i mezi ostatními plemeny a její chuť "pracovat kdykoliv" využíváme nejen při všestranném sportovním výcviku (stopy, poslušnost, obrany), ale také v agility, obedience a rekreačně i při identifikaci pachů. Darshana jsme vybrali na krytí především pro jeho vyrovnanou povahu a velkou psychickou odolnost, kterou prokazuje při své náročné práci na letišti. Jedná se, pokud vím, o jediného hovawarta který aktuálně pracuje u ozbrojených složek jako specialista. Věříme, že se z tohoto spojení vydaří stejně výjimeční potomci, jako jsou jejich rodiče :)

 

Bez zajímavosti není ani spojení francouzské a německé krve, která má v ČR a SK minimální příbuznost.


Kontakt

Katka Houšková

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

 

 
Velikonoční výcvikový víkend
Sunday, 02 April 2017 08:50
There are no translations available.

naface

 

Zveme všechny příznivce sportovní kynologie na Velikonoční výcvikový víkend, který proběhne na Slovenku, resp. na česko-slovenských hranicích v rekreačním zařízení Fantázia na Staré Myjavě.

Dopoledne i odpoledne se budeme věnovat všestrannému výcviku (stopa, poslušnost, obrana), večer nás čeká trocha té teorie a samozřejmě také společenské zábavy.  Mimo výcviku se budeme věnovat přípravě na svod mladých a bonitaci, případně řešit nežádoucí chování dle individuálních potřeb vás všech :) V rámci víkendu také proběhne soustředění agility pod vedením instruktorek z KK Activity. Můžete se hlásit buď pouze na agility, nebo si pouze agility vyzkoušet v rámci běžného výcviku a nebo si vybrat konkrétní disciplíny které vás zajímají.

Výcvik probíhá od pátku od rána do neděle obědě, v neděli po obědě končíme. Víkend tedy čítá spolu dvě noci a stravu od pátečního oběda do nedělního oběda.

Kompletní propozice jsou ke stažení ZDE >>

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE >>

 
Štěňátka k odběru v první polovině prázdnin - Vrh D Villarivvis (SK)
There are no translations available.

Krytí: 14.3.2016
Porod: 13.5.2016
Předpokládaný odběr: 07/2016
Otec: Dagsy Takavorakan Matka: Bond Girl Villa Rivvis
BH, ZM, SVV-1, DKK 0/0, DLK 0/0

ZM, DKK 0/0, DLK 0/0

A46A9189a1 bond-girl1

 

Nabídka štěňátek s odběrem v první polovině prázdnin - odběr Piešťany/SK nebo Benešov u Prahy/ČR. Nezávazná návštěva vítána!!!

V pátek 13.5. se naší Bond Girl alias Betty narodil úžasný Vrh D Villa Rivvis. Otcem štěňat je pracovně úspěšný pes Dagsy Takavorakan, jeden z mála hovawartů na Slovensku který se může pochlubit nejen složenou zkouškou z výkonu, ale také několika starty na závodech mezi ostatními plemeny v rámci tříooddílových zkoušek IPO1 a SVV1 a také řadou umístění na "bedně." Jedná se o vyrovnaného jedince, který opět jako jeden z mála HW odkouše na každém place a na každého figuranta, vyniká také při pachových pracech a při všem svém pracovním nasazení skvěle hlídá a přitom má rád děti i ostatní psy a je bezproblémovým členem rodiny které dělá obrovskou radost. Na krytí naší Betty jsme ho vybrali právě proto, že mají velmi podobnou povahu a vlohy jak pro práci, tak pro skvělý rodinný život. Také Betty je mimořádně šikovná. Ačkoliv nežije s námi ale jezdí k nám jen občas na "prázdniny," a nejsme tedy v pravidelném kontaktu, pouhé dva týdny tréninku nám stačily k tomu, abychom společně pokořily tříoddílovou zkoušku ZM. Na tu se většina hovawartů připravuje několik let, přičemž většině se to nepodaří nikdy. Kromě mimořádný pracovních vloh je Betty neskutečně milé a kontaktní zvíře, které miluje život, lidi, děti a psy.

Pevně věříme, že z takového vrhu vzejdou potomci kteří budou věrnými kopiemi svých rodičů a stanou se z nich výjimeční společníci, kteří svým novým majitelům ukážou, jaká je to krása mít doma skutečného hovawarta. Vzhledem k pracovním předpokladům štěňat bychom samozřejmě uvítali, kdyby se budoucí majitelé věnovali výcviku nebo sportu, aby štěňátka měla nějaké zaměstnání. Není to samozřejmě podmínka.

Máme třicetileté kynologické zkušenosti, s výchovou i výcvikem rádi poradíme, bezplatný profesionální chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Pro naše odchovy (a nejen pro ně, ale i pro ostatní hovawarty) pravidelně pořádáme výcvikové tábory, výcvikové víkendy, vzdělávací semináře, společenské výlety, procházky a další socializační akce.

Štěňátka vyrůstají na Slovensku v Piešťanech, ale odběr bude možný také v Benešově u Prahy, kam se chystáme na prázdniny.

Hromadu fotografií štěňátek najdete na rajčeti http://villarivvis.rajce.idnes.cz/

Kontakt pro zájemce ze Slovenska

Roman Rakovan

Veľké Orvište pri Piešťanoch

mobil: +421 907 170 847

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

www.villarivvis.sk

 

Kontakt pro zájemce z Čech

Katka Houšková

Zlenice u Čerčan (Benešov u Prahy)

mobil: +420 721 550 197

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 
Podzimní aktualizace zkoušek
Wednesday, 01 April 2015 18:52
There are no translations available.

Jsem pěkný lajdák a nestihla jsem na podzim aktualizovat zkoušky našich odchovanců. A že jich bylo! Jsem nesmírně hrdá na všechny, kteří se svým psem pracují, a i když je to dřina, naše výsledky fakt stojí za to Usmívající se Díky všem a mnoho úspěchů do dalšího kynologického roku!

Edudant: ZOP, ZZO

Dášeňka: ZPU-1

Damián: ZPU1, FPr1

Drákulka: SVV1, ZPU2, FPr3

 
E litter - 1 year and show of litters
Tuesday, 11 November 2014 22:40

Vrh E - 1 rok

Whole litter E has met show of litters! Eragon in Germany, Eldorado in Slovakia, and all "our" together in the Czech Republic We are very satisfied with the litter. Up to a few common flaws are they a beautiful, balanced and mostly very friendly puppies.

 

 

 

 

 

 

 
Drak is included in the breeding
Tuesday, 11 November 2014 18:24

Drak Katčina smečka

Drak met BST and he is the first studdog in our working D-litter. Code: 5/2a/A4,E3,L2,N4,S3,S5/S.

 

Congratulations!

 
Summer trainigscamp
Tuesday, 11 November 2014 18:05
The last week of August we spent on Hovi camp. They came a record number of more than 40 dogs, and we had really a lot to do. But it was worth it! A selection of photos can be found at Romans gallery
 
First "threehundreds" in litter D :)
Wednesday, 05 November 2014 06:31

Vrh D Katčina smečka

In the summer we went with the litter D to the competition - and we were successful! Drobeček alias Dron passed his first exam ZZO and Dášeňka with Drákulka have their first "threehundred" exam - ZVV1, with a nice balanced result in all three sections just under 90 points, this meand rating "good"

 

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 1 of 21

We have 86 guests online