Akce v roce 2013
Silvestrovský výlet na Slovensku
There are no translations available.

pozvankaHistoricky první silvestrovský hovi-výlet na Slovensku se rozhodně vydařil! Vydali jsme se na mohylu M.R. Štefánika v Brezové pod Bradlom a i přes zamlžené a trochu vlhké počasí jsme starý rok ukončili s úsměvem na rtu. A s blátem na botách.

 

Tímto děkujeme všem přátelům za účast a doufáme, že příští rok si to zopakujeme minimálně ve stejné sestavě a pokusíme se objednat lepší počasí.

 

A do nás čeká a nemine v roce 2014? Nechte se překvapit!

 

 

Last Updated on Tuesday, 18 March 2014 14:46
 
Hovi výlet okolím Posázaví
There are no translations available.

Tak máme za sebou další výlet! Oproti předpovědím a našim obavám vyšlo perfektní počasí, a tak jsme si mohli užít pěknou procházku se vším všudy. S pejskama, sluníčkem, pěknou přírodou a nakonec i s tou hospodou a pivem Pohodový Všem účastníkům děkuji za prima den a těším se zase někdy příště na shledanou!

více fotografií zde
 
6 splněných zkoušek a 1 vyhraný závod
There are no translations available.

Historický úspěch hovawartů na zkouškách NZŘ! Na zkoušky v ZKO Pyšely nastoupilo 10 psů, z toho 6 hovíků. Uspělo 7 psů, z toho 6 hovíků Pohodový Není to paráda? Pan rozhodčí Skála byl překvapen počtem přihlášených hovawartů a nemyslím, že věřil v úspěch. Ale úspěch to byl! Drákulka, Damián, Dášeňka, Dorotka a Bajaja si připsali na konto zkoušku ZM, Romanova Cattynka si po štěňátkách a osmi měsících bez tréninku cvičně splnila ZVV1. Obrovská gratulace všem! Mé srdce chovatele se skutečně dme pýchou. Zejména co se vrhu D týče, tak myslím, že jsme jediná chovatelská stanice v historii československého chovu, která má v jednom vrhu u čtyř štěňat složenou tříoddílovou zkoušku.

A aby toho nebylo málo, další úspěch slavil odchovanec po naší Bystroušce, Arnie Čerchovské hvozdy, který si ze závodu "O Chodský koláč" odvezl první místo v kategorii ZPU-1. Gratulujeme! Máme to ale po těch našich "béčkách" šikovná štěňátka, jen co je pravda!

Last Updated on Monday, 19 August 2013 10:23
 
Protection weekend in center Ambassador K9

Thanks to Petr Čuntala for the invitation to super protection weekend training in center K9 Ambassador in Slovakai. We met a good bunch of people, four helpers, and we made wonderfull training with Drákulka, Catherine z Kraje Kalicha, Bajaja, and their iffspring Buggy Quattro and Bright Star showed training with three-month hovawarts

Thanks for video - hovis from 05:22min SEE HERE>>

Last Updated on Tuesday, 06 August 2013 10:49
Více fotografií...
 
Meeting with offspring of Bajaja

Meeting with kennel Villa Rivvis. participated in: frim A litter Archie and Arianna, from litter B all puppies and both parents, Catherine and Bajaja. We worked, we did obedience and protection, and all amazing pupies of Bajaja showed, how inherited big genes. They have great hunting instinct and we hope that the new owners will work with them very well

Complete photos of puppies and Bajaja in action can be seen in free Album of Roman

 
« StartPrev12NextEnd »

Page 1 of 2

We have 13 guests online